خانه معلم اهواز


سایت خانه معلم اهواز


وب سایت خانه معلم اهواز،ارائه‌ی خدمات متنوعی از قبیل ارائه‌ی خدمات اقامتی، خوابگاهی، سرویس دهی غذا، برگزاری مراسمات و سمینارهای مختلف و ... را برای فرهنگیان گرامی مد نظر قرار داده است. این مجتمع با مساحتی در حدود 10000 مترمربع در مرکز کلانشهر اهواز قرار دارد.

این مجتمع با مساحتی در حدود 10000 مترمربع در مرکز کلانشهر اهواز قرار دارد و ارائه‌ی خدمات متنوعی از قبیل ارائه‌ی خدمات اقامتی، خوابگاهی، سرویس دهی غذا، برگزاری مراسمات و سمینارهای مختلف و ... را برای فرهنگیان گرامی مد نظر قرار داده است.

این مرکز با در اختیار داشتن 25 اتاق سرویس دار دو و سه تخته و دارا بودن امکاناتی از قبیل یخچال، وسایل برودتی و گرمایشی، تلویزیون با آنتن مرکزی، حمام و سرویس بهداشتی و ... آماده‌ی خدمت رسانی به عزیزان فرهنگی در تمامی فصول سال خواهد بود.
نکات قابل توجه در هنگام اقامت:

- تخلیه‌ی اتاق‌ها تحت هر شرایطی، و هر ساعت از ورود حداکثر تا ساعت 14 خواهد بود. به یاد داشته باشید پس از این ساعت تا ساعت 18، نصف بهای اتاق و پس از آن تمام بها محاسبه خواهد شد.

- ساعت سرو صبحانه هر روز صبح از ساعت 7 الی 30/8 در سالن غذاخوری خواهد بود. توجه داشته باشید که فیش مخصوص صبحانه را به رایگان از پذیرش تحویل بگیرید.

- هنگام خروج از اتاق، وسایل برقی اتاق را به جز یخچال از برق خارج نموده و شیرهای آب و پنجره‌ها را ببندید و کلید را تحویل واحد پذیرش دهید.
- حداکثر مدت استفاده از خدمات اقامتی 3 روز خواهد بود و تحت هیچ شرایطی این مدت تمدید نخواهد شد.

- از کشیدن سیگار و خوردن غذا در اتاق‌ها جداً پرهیز نمایید.

- در نگهداری وساطراحی وب سایت خانه معلم اهواز،این مرکز با در اختیار داشتن 25 اتاق سرویس دار دویل اتاق کمال دقت را داشته باشید، زیرا مسئولیت آسیب دیدگی به آنها در مدت اقامتتان، متوجه شما خواهد بود.

- صدای تلویزیون را بیش از حد بلند نکنید، به تنظیمات آن دست نزنید و طراحی وب سایت سالن آمفي تاتر اهواز از فشار بیش از حد به پایه‌های متصل به دیوار اکیداً خودداری نمایید.

- انواع نوشیدنی و آب را میتوانید از بوفه‌ی پذیرش تهیه نمایید. آب جوش نیز به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت اما برای استفاده از سرویس چای، می‌بایست بسته‌ی مخصوص آن را بصورت اختیاری از پذیرش در قبال پرداخت هزینه، دریافت نمایید.

- از ریختن نوشیدنی و چای بر روی تختخوابها پرهیز نمایید و تحت هیچ شرایطی آن را جابجا ننمایید.

- برای تهیه فیش غذا، از ساعت 12 الی طراحی وب سایت مهمانسرا اهواز 14 برای ناهار و از ساعت 19 الی 21 برای شام، به واحد صندوق مراجعه نمایید.

- حداکثر ساعت ورود و خروج ساعت 22 خواهد بود.

- رعایت شئونات ایرانی و اسلامی کاملاً ضروری است.
این مجتمع دارای 7 خوابگاه عمومی جهت اسکان موقت همکاران فرهنگی است که قصد دارند با هزینه‌ای بسیار اندک از امکانات اقامتی بهره‌مند شوند. این خوابگاهها دارای 5 تختخواب مجهز در هر اتاق، کمد دیواری، یخچال، رخت‌آویز، سرویس‌های بهداشتی و حمام بیرونی می‌باشند.
رستوران
این سالن در فضایی جذاب و آرامش طراحی وب سایت تالار مراسمات اهواز بخش، می‌تواند در هر وعده پذیرای 200 نفر بطور همزمان باشد. ظرفیت و ظرافت بالای ا وب سایت خانه معلم اهواز،ارائه‌ی خدمات متنوعی از قبیل ارائه‌ی خدمات اقامتی، خوابگاهی، سرویس دهی غذا، برگزاری مراسمات و سمینارهای م و سه تخته آماده‌ی خدمت رسانی به عزیزان فرهنگی در تمامی فصول سال خواهد بود. ین مکان به همراه سرو غذاهای ناب ایرانی و فرنگی با کیفیت و قیمت ایده‌آل پتانسیل، بالایی را جهت سرویس دهی جهت مراسمات مختلف فراهم آورده است.
شماره های تماس:

5512187-0611

5512419-0611

E-mail: info@khanehmoalem.ir

طراحی وب سایت رستوران اهواز
اهواز امروز
اهواز امروز شهری بزرگ و پهناور است که در دو سوی رود پر آب کارون واقع شده‌است. در قسمت غربی شهر محلات مسکونی پرجمعیتی مانند کمپلو،‌‌کوی علوی و محله های نو ساز نظیر گلستان، کیانپارس و کیان‌آباد قرار دارند. امانیه و فلکه ساعت کوی اداری- تجاری و هستهٔ مرکزی قسمت غربی را تشکیل می‌دهند.
قسمت شرقی شهر بیشتر بازار و مراکز اقتصادی شهر را در خود جای داده، خیابان‌های نادری (سلمان فارسی) و امام خمینی و آزادگان (۲۴متری سابق) و شریعتی (۳۰ طراحی وب سایت خانه معلم اهواز متری سابق)و باغ شیخ(ادهم) مرکز قسمت شرقی شهر هستند و همچنین محله‌های معروف پادادشهر، آریاشهر، باهنر، رسالت، منبع آب، کوروش، زیتون کارمندی، شهرک نفت در این قسمت از شهر واقع‌اند.
در حال حاضر پروژه‌های عمرانی بزرگی در اهواز در دست احداث می‌باشد که با افتتاح آنها چهرهٔ شهر و وضعیت حمل و نقل شهری دگرگون خواهد شد. مهم‌ترین این پروژه‌ها اتوبان کمربندی اهواز، پل هشتم کارون و مترو می‌باشند.
تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال اهواز از جمله تیم‌های مطرح در صحنهٔ فوتبال معاصر هستند.

ختلف و ... را برای فرهنگیان گرامی مد نظر قرار داده است. این مجتمع با مساحتی در حدود 10000 مترمربع در مرکز کلانشهر اهواز قرار دارد.به پشتوانه علم و دانش خود و بهره گیری از توانمندیهای افراد کارشناس ، هنرمندان در امر طراحی گرافیک و  افراد با تجربه ، با اعتقادی که به هدف خود داریم بهترین ها را برای شما می آفرینیم

دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير به نام اینترنت بوده است که حد و مرزها را در نوردیده و دروازه ای برای جهانی شدن در اختیار ما قرار داده است

مجموعه ما گروهی است که همیشه وهمیشه دو هدف بزرگ بهترین بودن و خلق بهترین را در سر می پرورانده است .به پشتوانه آرمانمان بهترین ها را برای بهترین ها می آفرینیم